Магична повеќенаменска четка за чистење

-45% Магична повеќенаменска четка за чистење

Магична повеќенаменска четка за чистење

 

 

Брз и едноставен сенаменски отстранувач на нечистотија.

Чистењето е неверојатно едноставно.

 

Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна во специјалната комора која лесно се отстранува, правејќи ги алишта беспрекорно чисти.

 

Едноставно се поставува во правец на стрелката од часовникот и специјално дизајниранираната четка почнува со работа.

 

За да се користи магичната четка со лева рака, едноставно се врти копчето на другата страна.

 

Четката не е наменета само за облека исто така може да се користи за мебел, тепих, тапацирани столици, завеси, перници, за во автомобил дури и за отстранување на влакната од домашното милениче.

 

Спецификација:

 

-        Материјал: пластика,

-        Големина: 16 * 3.5 * 3 см

-        Тежина: 80гр

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом.

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 3256
  • Код на продукт: 5503214
  • Достапност: Достапност
  • 670.00 ден.
  • 370.00 ден.