2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

-47% 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса


 

Со помош на овој сет добивате истовремено пегла за коса и фигаро.

 

За само 2 минути ќе имате совршена фризура како од фризерски салон.

 

Вашата коса ќе изгледа одлично со 2 во 1 сетот за исправување и навиткување на коса.

 

Многу практичен и ефикасен сет за коса.

 


Карактеристики:

 

-        Нано керамичка облога,

-        5 степени на подесување на температура (120-200°C)

-        За сите типови на коса,

-        PTC греач кој брзо се загрева,

-        Не се лепи за косата.


       

Технички карактеристики:

 

 - Керамички плочи и цилиндар

 - Светло што индицира уклучување и исклучување
 - Држач за прсти
 - Брзо загревање
 - Дел за исправување и навиткување на косата
 - 26mm дијаметар
 - 35цм должина
 - A/C 220V-240V
 - Автоматско исклучување
 - 45W
 - Температура до: 200

 - 5 нивоа на подесување на температура (120-200°C)
 - За сите типови на коса

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 1755
  • Код на продукт: 6015425
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 799.00 ден.