LED светло декорација за гуми

-48% LED светло декорација за гуми

LED светло декорација за гуми

 

 

Колоризираното LED светло изгледа модно и кул при возење велосипед, го прави велосипедот  поатрактивен особено ноќе.


Гарантира сигурност во лошите временски услови како дожд и магла.

 

Има интелигентен сензор дизајн кој може да заштедува енергија кога велосипед запира, тогаш LED светлото нема да осветлува.

 

Лесен за инсталација и мала потрошувачка на енергија.

 


Спецификација:

 

-        Основата на светилката се одвртува пред да се инсталира, извадете го листот за изолација помеѓу батеријата и изворот за нормална употреба.

-        Не го отстранувајте изолациониот прстен помеѓу батеријата и базата   на светлото.

-        Напојување: 3 * AG10 копчиња батерии ( не се вклучени)

-        Материјал: легура + пластика

 -   Пакетот вклучува: 2 светла   

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом.

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 
  • Прегледи: 2269
  • Код на продукт: 5620033
  • Достапност: Достапност
  • 420.00 ден.
  • 220.00 ден.