Столна дупчалка 350w tdm1026

-27% Столна дупчалка 350w tdm1026

Столна дупчалка 350w tdm1026

 


Спецификации:

 

-  Напон: 230V, 50Hz

-  Моќност: 350W

-  Футер: 13mm

-  Навој: B16

 -  Брз.празен од: 500-890-1.400; 1.900-2500/min.

 -  Висина: 600mm

 -  Дотерување: 52mm

-   Хоризонтала: 104mm

 

Опис:

 

 -  Челична плоча за стабилност

 -  Клуч за футер 13mm

 -  Висински дотерлива работна маса со две аголни   дотерувања од 0° до 45°

 -  Безбедносно копче

 

Вклучено:

 

-  Клуч за футер 

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 
  • Прегледи: 415
  • Код на продукт: 780023
  • Достапност: Достапност
  • 10,999.00 ден.
  • 7,999.00 ден.