2 Smart Bluetooth слушалки со екстерен полнач

-45% 2 Smart Bluetooth слушалки со екстерен полнач

2 Smart Bluetooth слушалки со екстерен полнач

 

 

Бидете безбедни додека возетеОслободете ги рацете од Вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи го Bluetooth слушалките за разговори.

 

Ергономскиот дизајн на слушалките Ви дава стабилен и удобен ефект кога спортувате или одитеМоже истовремено да се поврзат со два мобилни телефони.

 

Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет. Слушнете кога е времето за полнење, повторно поврзете ја изгубената конекција, одржувајте разговори, слушајте музика и многу повеќе.

  

Карактеристики:


 -  Bluetooth V4.2, стабилен пренос, мала потрошувачка и голема компатибилност,

 -  Доаѓа со 950mAH обвивка за сопствено полнење и полнење со кабел,

 -  Лесен за чување,

 -  Интелигентни гласовни инструкции.

 -  Вградени контроли,

 -  Удобен и издржлив.

 

Функција:


-        Одговарање на Телефон,

-        Bluetooth,

-        Микрофон,

-        Заштита од звук,

-        Гласовна контрола,

-        Материјал: ABS,

-        Фреквентен одзив: 24Hz - 24800Hz,

-        Време на полнење: 1-2ч,

-        Капацитет на батеријата (mAh): 65mAh

-        Големина: 10.00 x 10.00 x 3.50 cm

-        Тежина: 0.11 кг

-        Тежина на производот: 0.1кг


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 2868
  • Код на продукт: 1159663
  • Достапност: Достапност
  • 1,550.00 ден.
  • 850.00 ден.