Практичен самолеплив држач за багаж

-42% Практичен самолеплив држач за багаж

Практичен самолеплив држач за багаж

 

 

Нема повеќе грижи за паѓањето или лизгањето на Вашите дополнителни торби, чанти и друго од Вашиот багаж. 


Исклучително лесен, практичен самолеплив држач и ефективен начин за обезбедување на Вашиот багаж.

 

Прицврстувачите се користат за носење екстра голем багаж, без да мора да инсталирате соодветни решетки или други багажници.


Едноставно притиснете ги и зацврстете го ременот за брзо и лесно инсталирање и прицврстување багаж.

 

Одлично за сите видови автомобили и багажници


Овој прицврстувач не остава гребнатини или оштетување на Вашето возило.


Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

 

 

Спецификација:

-        540 g

-        20cm x 20cm x 15cm 


 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608.

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом.

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.   • Прегледи: 2806
  • Код на продукт: 752214
  • Достапност: Достапност
  • 950.00 ден.
  • 550.00 ден.