Проточна чешма со дигитален дисплеј

-49% Проточна чешма со дигитален дисплеј

Проточна чешма со дигитален дисплеј

 

 

Топла вода во секое време.

 

Проточната чешма со дигитален дисплеј, за многу кратко време Ви обезбедува неограничено количество на топла вода и заштедувате време, енергија и вода.

 

Само наместете ја на мијалникот, вклучете ја во струја и топлата вода ќе почне да тече.

 

Проточнита чешма се загрева за само неколку секунди, потоа веќе имате топла вода која можете да ја користите без прекини.

 

Едноставена и практичена за употреба.

 

Кога ја загревате водата во бојлери, таа останува таму подолг временски период.

 

Со оваа инстант проточна чешма, водата е свежа во секое време.

 

Тоа е бојлер и чешма во еден апарат.

 

Оваа чешма го разубавува изгледот на Вашата кујна.

 

Благодарение на нејзиниот модерен и елегантен дизајн, проточнита чешма се вклопува во секоја кујна и ја прави уникатно елегантна.

 

Со инстант топлата вода од чешма, заштедувате време, вода и енергија.

 

Оваа чешма има автоматска контрола на загревањето на водата, стандарден спроводник и е едноставна за местење.

 

Спецификација:

Напон: 120V

Фреквенција: 60Hz

Моќност: 2500W

Водоотпорен: IPX4

Воден притисок: 0,04-0,05Mpa

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608.

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом.

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 3193
  • Код на продукт: 7889320
  • Достапност: Достапност
  • 4,690.00 ден.
  • 2,390.00 ден.