Електричен Апарат за палачинки

-47% Електричен Апарат за палачинки

Електричен Апарат за палачинки

 

 

Дали сакате да подготвите тенки, вкусни, совршени палачинки за Вас и Вашето семејство за само неколку секунди?


 

Со овој апарат брзо ќе ги подготвите омилените палачинки а ќе поминувате помалку време во кујната, а повеќе време со Вашето семејство и пријателите.

 


Електричниот апарат за палачинки рамномерно се загрева и нема да користите масло или путер за палачинките кои сепак ќе бидат здрави, но сепак вкусни.

 


Без изгореници и распарчени палачинки.

 


Сите ќе бидат импресионирани од совршените палачинки.


 

Без неред, ќе се изненадите колку е лесен за чистење.

 

 

Карактеристики:-        Напон: 220V

-        Моќност: 650W

-        Должина x Дијаметар x Висина: 42 x 20 x 8 cm

 

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 5048
  • Код на продукт: 9688742
  • Достапност: Достапност
  • 2,750.00 ден.
  • 1,450.00 ден.