Уникатен масажер за нозе

-47% Уникатен масажер за нозе

Уникатен масажер за нозе

 

Најсовременa папучa за масажа и чистење за стапалата.

Масажерот – чистач за нозе наоѓа широка употреба овозможувајќи постојан третман на стапалата, заштеда на време и пари и што е најбитно е безбеден и ефикасен пристап при туширањето.

 

Стапалата имаат значајна улога во статиката и динамиката на човековото тело.

 

На нив се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци кои имаат главна улога во нервниот систем на телото.

 

Со масажа од овoj масажер папучa придобивките на стапалата се незаменливи.

 

Масажерот за нозе содржи околу 1000 меки влакна на врвот на папучата, а на дното на папучата има кристален камен за длабоко чистење на петата.

 

Лепенките помагаат да спречи да се падне додека се тушира во лизгавата туш кабина.

 

Може ефикасно да се отстрани грубата кожа и да помогне да се ослободите од испукани петици.

 

Совршен e за сите возрасти.

 

Спецификација:


-        Димензии - 30 x 11 x 14,5 cm

-        Во пакетот е вклучена 1 папуча

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом   • Прегледи: 9590
  • Код на продукт: 4495632
  • Достапност: Достапност
  • 850.00 ден.
  • 450.00 ден.