Рачен апарат за палачинки

-55% Рачен апарат за палачинки

Рачен апарат за палачинки

 

Подгответе ги Вашите омилени палачинки на брз и лесен начин за појадок без додатен неред во Вашата кујна.

 

Автоматската мешалка на овој апарат ќе Ви овозможи лесно да подготвувате вафли, кекси, палачинки и друго.

 

Лесно и едноставно за користење, само треба да ја притиснете ергономската рачка на апаратот и ќе добиете  совршено мазно тесто за палачинки.

 

Апаратот за палачинки ги подготвува, меша и дистрибуира сите состојки во истиот уред.

 

Дизајниран со погодност и ефикасност апаратот за палачинки е безбеден за миење во машината за садови.

 

Карактеристики:

-        Рачна мешалка,

-        Прецизно се расклопува за брзо чистење,

-        Измешајте и направете смеса директно во садот.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   • Прегледи: 3877
  • Код на продукт: 449320
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 630.00 ден.