Ултра практична сталажа за 30 пара обувки

-30% Ултра практична сталажа за 30 пара обувки

Ултра практична сталажа за 30 пара обувки


 

Исклучително практична сталажа на која може да сместите до 30 пара обувки (во зависност од типот), со која ќе си ги подредите чевлите, а истовремено секогаш ќе Ви се при дофат.


 

Иновативниот дизајн со 10 нивоа овозможува складирање во висина, со што максимално ќе си го искористите просторот.


 

Сталажата плени со својата убавина и елегантност, одлично ќе се вклопи во било кое катче од Вашиот дом.


 

Сталажата лесно се склопува и расклопува, компактна и преносна е.


 

Доаѓа во прекрасно трговско пакување што ја прави идеална и за подарок.


 

Забелешка:


Откога ќе ја поставите, доколку сакате да ја преместите на друго место или во друга просторија, прво отстранете ги чевлите а потоа наместете ја каде сакате.


Сталажата е дизајнирана да стои во место.


Не се препорачува да ја преместувате кога е полна со обувки.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 3478
  • Код на продукт: 344180
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 699.00 ден.