Сет за зачини

-53% Сет за зачини

Сет за зачини

    

Организирајте го хаосот од зачини во кујната и имајте ги сите на едно место без да ви зафаќаат простор.


Со сетот за зачини се ќе Ви биде на дофат а воедно зачините ќе бидат на безбедно и нема да се истураат насекаде кога ќе ги користите.Дизајнот  е со покривка која е  отпорна на прав и  безбеден за чување секаков вид зачини.

 

Карактеристики:

 

100% нов и висок квалитет

Еколошки акрилик материјал

6 парчиња акрилни лименки во боја


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 
  • Прегледи: 6460
  • Код на продукт: 4447778899
  • Достапност: Достапност
  • 950.00 ден.
  • 450.00 ден.