Сијалица против глодари и инсекти

-45% Сијалица против глодари и инсекти

Сијалица против глодари и инсекти

 

Сега можете да се ослободите од глодари и инсекти  без неред и нечистотии.

 

За разлика од лепилата, стапици за стаорци и отрови, оваа Zapplight светилка нема да предизвика штета, да остави отров или глодар зад себе.

 

100% е е безбедена за употреба околу Вас и Вашето домашно милениче.

 

Ултразвучните бранови не можат да се слушнат кај луѓето или миленичиња.

 

ZAPPLIGHT сијалица ги одбива стаорците, глувците и  инсектите.

 

Сијалица испушта високи фреквенциски звучни бранови кои реагираат на глодарите и инсектите, но сепак се сосема безбедни за луѓето и за домашните миленичиња.

 

Само инсталирајте го на местото на која било стандардна сијалица.

 

Поставете ги на таваните на гаражи, штандови, кујни, плакари и подруми.

 

 

Карактеристики:

-        Обезбедува 600 лумени на светлина;

-        9W LED сијалицата ја заменува стандардната 60W-сијалица.

-        Опфаќа површина од 400 квадратни стапки.

-        Само за внатрешна употреба.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 


  • Прегледи: 1588
  • Код на продукт: 3699963
  • Достапност: Достапност
  • 1,099.00 ден.
  • 599.00 ден.