Кујнски уред Совршено парче

-45% Кујнски уред Совршено парче

Кујнски уред Совршено парче

 

 

Ви се случило ли да сечете пица и парчињата да не се совпаѓаат со идентична големина?

 

Дали некогаш сте му понудите парче пита на вашиот гостин или семејство, но, наместо тоа, парчето да не е со соодветен изглед?

 

"Совршено парче" е совршен одговор за вас! Овој совршен уред ја дели храната на еднакви парчиња. Со само едно притискање ќе добиете совршен изглед парче на храна.

 

Неговиот сет содржи 3 парчиња:

 

-      Главна slicer рамка,

-      Круг мрежа и

-      Квадратна мрежа.

 

Едноставно притиснете надолу за да добиете ИДЕАЛНО парче храна. Апаратот храната ја сече на 8 парчиња и може да се ротира и да се исече на 16  парчиња.

 

Карактеристики:

 

• Лесен за употреба

• Погоден за во машина за миење садови

• Заштедува време и неред

• Совршен за колачи, пити, овошје, лазањи и многу повеќе

Материјал: ABS

Големина 32.3cm

Пакување: кутија

Тежина: 440g

 

Пакетот вклучува: Совршена клешта за забивање на лизгачот 8-16 Парче (ротирајте за да направите повеќе парчиња).  • Прегледи: 2971
  • Код на продукт: 147896666
  • Достапност: Достапност
  • 1,099.00 ден.
  • 599.00 ден.