Удобна патувачка перница

-38% Удобна патувачка перница

Удобна патувачка перница

 

Одличен пријател за Вашето патување со авион, автомобил, автобус или воз.

 

Без разлика дали лежерно ќе одморате дома, да гледате телевизија или читате можете да ја користите оваа удобна перница.

 

Мека и удобна патувачка перница изработена од  мека и ултралесна најлонска памучна ткаенина со полиестер за крајна удобност.

 

Перницата тежи само 85 грама и може да се преклопи во многу мала големина.

 

Лесно се мие со благ сапун и вода за да ја освежите Вашата перница по патувањата.

 

Едноставно притиснете ја рачно пумпата за пумпање и за само 20 до 30 секунди ќе ја напумпате перницата.

 

Цврстината на перницата може лесно да ја прилагодите, можете да притиснете на копчето за да ја прилагодите за совршена цврстина.

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

  • Прегледи: 1805
  • Код на продукт: 712622
  • Достапност: Достапност
  • 799.00 ден.
  • 499.00 ден.