Подигнувачи на обетки

-43% Подигнувачи на обетки

Подигнувачи на обетки

 

Понекогаш можете да ги изгубите Вашите омилени обетки заради лошите несигурни и лабави навои од обетките и немате друг избор освен да купите нов сет. 


Сега можете да ги носите безбедно и удобно Вашите омилени обетки.

 

Хипоалергичните и не-иритирачки подигнувачи лесно се прицврстуваат на било која обетка назад.

 

Бидете сигурни дека срцето е секогаш свртено нагоре.

 

Само вметнете го подигнувачот во било која обетка од задната страна и ќе добиете удобно подигнување и сигурно сместување за целодневно носење на Вашите обетки.

 

Имаат универзална, хипоалергична потпора на заднината на обетките.

 

Совршен за лош пирсинг, протегани лобуси и одлични за обезбедување на тешки обетки.

 

Доаѓаат во златеста и сребрена боја.

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 850
  • Код на продукт: 5216587
  • Достапност: Достапност
  • 699.00 ден.
  • 399.00 ден.