LED проектор за врати

-36% LED проектор за врати

LED проектор за врати

 

Овој LED проектор за автомобилски врати со лого светло работи како внатрешно светло на автомобил.

 

Во текот на ноќта LED проекторот ќе Ви помогне да видите каде се движите кога ќе ја отворите вратата.

 

При отворање на вратата го осветлува долниот дел на површината под автомобилот.

 

LED проектор за врати користи висококвалитетна LCD и HD проекција на леќи за да проектира светла и остра сенка на логото на подот кога се отвара вратата.

 

Водоотпорен и отпорност на удари дизајн.

 

Исклучително лесна инсталација 

 

Нема потреба од инвертори или дополнителни напојувања.

 

LED проекторот има ниска моќност придружена со елегантен дизајн, обезбедува ниска температура што ги прави потрајни и безбедни.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:


 • Моќност: 7W / сијалица

 • Лого на 3D ласерски автомобил

 • Пакетот вклучува: 2 x светилки

 

Ги имаме следните логоа на марки на автомобили и на фудбалски клубови:


 - AUDI,

 - VW,

 - BMW,

 - BARCELONA,

 - INTER и

 - REAL MADRID


При нарачка во детален опис назначете кое светлечко лого да Ви го испратиме.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 


  • Прегледи: 3426
  • Код на продукт: 741155
  • Достапност: Достапност
  • 1,099.00 ден.
  • 699.00 ден.