Водоотпорен Charge 3 Wireless звучник

-46% Водоотпорен Charge 3 Wireless звучник

Водоотпорен Charge 3 Wireless звучник

 

Моќен звук на кој можете да се поврзете преку Bluetooth од кој било уред.

 

Благодарение на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште, го прави овој звучник водоотпорен.

 

Спикерфонот има звучник со бучава и го поништува на ехото, гарантирајќи кристално чисти конекции.

 

Спецификација:

-        Компатибилен за сите видови  телефони

-        Тип на порта: USB

-        Број на звучници: 2

-        Тип на звучник: Bluetooth звучници

-        Тежина на производ: 890g

-        Технологија на поврзување: безжично

-        Форма: Цилиндер

-        Номинален излез: 10 - 20 Watt

-        Тип на порта: USB

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 5495
  • Код на продукт: 7780125
  • Достапност: Достапност
  • 2,800.00 ден.
  • 1,499.00 ден.