Bluetooth паметен часовник

-55% Bluetooth паметен часовник

Bluetooth паметен часовник

 

Овој најпродаван уникатен паметен телефон часовник е нова генерација на совршената технологија.

 

Подоле видете ги карактеристиките на часовникот и уверете се во перформансите:


 • Супериорен чип;

 • HD TFT екран;

 • Висок капацитивен екран на допир.

 • Телефонска функција:

 • GSM / GPRS 850/900/1800/1900;

 • Повик,

 • Телефонски именик;

 • Bluetooth,

 • SMS,

 • MP3, MP4,

 • Двонасочна пребарување,

 • Педометар,

 • Пресметка на калории,

 • Вметнување фотографии,

 • Календар,

 • временска синхронизација,

 • Хронометар,

 • Калкулатор,

 • WeChat,

 • Твитер,

 • Фејсбук.

 

 Спецификација:


 • Големина: 38.5 x 55.5 x 11.8mm,

 • Изглед: нерѓосувачки челик,

 • Нето тежина: 50 g,

 • Процесор: MTK6261,

 • Меморија: 128 MB + 64 M;

 • Поддржува максимум 32GB TF,

 • Екран: 1.54 "TFT LCD HD,

 • Екран на допир: капацитивен екран OGS,

 • Bluetooth: верзија 3.0,

 • Камера: 1.3M,

 • Сензор за забрзување,

 • 3D забрзување,

 • Г-сензор: Y,

 • Компас,

 • Будилник.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 28903
  • Код на продукт: 7922523
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 890.00 ден.