Супер сецко - Вашиот заштедувач на време

-32% Супер сецко - Вашиот заштедувач на време

Супер сецко - Вашиот заштедувач на време

 

Сега може да добиете свежа салата за 1 минута.

 

Овој сецко ќе Ви помогне да го скратите времето за подготовка до сервирање на храна.

 

Со ова супер сецко храната ќе биде исецкана на потенки парчиња како што ќе посакате и притоа ќе имате подобар ред во кујната без ножеви и безредие, а сето тоа складирано уредно во еден сет.

 

Со сецкото можете да сечете :

овошје,

зеленчук,

сирење,

салама и други деликатеси.

 

Добивате 5 различни делови за 11 начини за сечење храна.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 9252
  • Код на продукт: 223336666
  • Достапност: Достапност
  • 950.00 ден.
  • 650.00 ден.