Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса

-35% Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса

Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса

 

Фигарото Gemei има 5 различни четки за обликување и стилизирање на Вашата коса со кое ќе можете секојдневно да ја обликувате според Вашите потреби за коса.

 

Ова фигаро за коса е повеќе дизајниран за домашна употреба.

 

Разликата со професионалното фигаро не е толку големи, но во голема мера ја олеснува домашната употреба.

 

Карактеристики:

·      Моќност: 1200W

·      1 брзина со 3 температури

·      360′ вртечки кабел

·      Безбедносен систем во случај на прегревање

 


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 2180
  • Код на продукт: 0315785
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 1,299.00 ден.