Туш масажер за миленичиња

-46% Туш масажер за миленичиња

Туш масажер за миленичиња

 

Масажерот  за домашни миленици е комбинирана четка и распрскувач за вода.

 

На Вашето куче сега можете да му обезбедите воедно бањање и масажа.

 

Овој професионален туш за домашни миленици  има уникатен облик и доага со ракавица која се монтира на самото црево.

 

Отстранете ги влакната на Вашето милениче  ефективно и намалете го стресот за време на капењето.

 

Ја намалува потрошувачката на вода и шампон во споредба со традиционалните методи за капење.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата. 
  • Прегледи: 2509
  • Код на продукт: 11112222
  • Достапност: Достапност
  • 1,299.00 ден.
  • 699.00 ден.