Козметичка кутија за шминки

-27% Козметичка кутија за шминки

Козметичка кутија за шминки


Овој организатор за шминки е совршен подарок за сите девојки и жени!

 

Овој практичен организатор за шминка со фиоки и повеќенаменски полици ќе ги организира сите Ваши шминки така што тие ќе Ви бидат лесно достапни.

 

Со својата совршена големина и организиран дизајн дефинитивно е одлична декорација за Вашата спална соба и може да Ви помогне да заштедите простор и да ја организирате вашата козметика.

 

Исто така може да ја ставите во Вашата бања, дневна соба и друго.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 10016
  • Код на продукт: 65985822
  • Достапност: Достапност
  • 1,099.00 ден.
  • 799.00 ден.