Мулти-аголен прилагодлив клуч за максимален вртеж

-44% Мулти-аголен прилагодлив клуч за максимален вртеж

Мулти-аголни прилагодливи клучеви за максимален вртеж

 

Два универзални клучеви за сите видови навртки и завртки.

 

Решение за сите Ваши проблеми со славини, вентили, цевки, радијатори, котли, тркала итн.

 

Мулти-аголниот клуч е иновативен систем кој се состои од два универзални клучеви.

 

Со овие два клучеви можете да ги олабавите или затегнете сите видови на навртки и завртки, без оглед на големината и обликот, како само-адаптиран клуч.

 

- Ефикасен, практичен и лесен за употреба

- Удобно ергономско држење.

- Отпорни на 'рѓа.Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 4768
  • Код на продукт: 497661
  • Достапност: Достапност
  • 899.00 ден.
  • 499.00 ден.