Четка за обликување на коса

-14% Четка за обликување на коса

Четка за обликување на коса

 

Здрава, убава и коса со волумен е сонот на секоја жена.

 

Исушете ја и обликувајте ја косата брзо и лесно.

 

Четката за обликување со додатоци ќе Ви помогне да создадете убави кадрици без да ја оштетите Вашата коса.

 

Има 3 брзини и опција за вртење со лева или десна ротација.

 

GEMEI Четката за обликување може да го исправи секој прамен од Вашата коса само со едно движење.

 

Ќерамичката обвивка на четката овозможува да се излее топол воздух од специјалните жлебови и да ја обликувате Вашата коса и секој пат да имате совршена фризура.

 

Со оваа четка нема напор и нема губење време.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 1409
  • Код на продукт: 6698512
  • Достапност: Достапност
  • 2,099.00 ден.
  • 1,799.00 ден.