KEMEI Професионален фен за коса

-46% KEMEI Професионален фен за коса

KEMEI Професионален фен за косаСега можете да добиете стил на коса како од салон во вашиот дом.

 

KEMEI фенот за коса е опремен со Ehd + технологија која гарантира дека само на вистинската количина на топлина се дистрибуира на вашата коса и на тој начин се спречува било какво оштетување на вашата коса.

 

Температурата на термопротектот на овој фен овозможува сјај на вашата коса.

 

По употреба, KEMEI фенот можете да го преклопите  и да го носите со леснотија во вашата торбица за патување.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 1111
  • Код на продукт: 11113333
  • Достапност: Достапност
  • 2,600.00 ден.
  • 1,399.00 ден.