Уникатен тример за отстранување на влакна

-46% Уникатен тример за отстранување на влакна

Дали сакате на лесен и безболен начин да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото?


Овој Уникатен тример е најдобриот избор за Вас.

 

Овој дискретен и елегантен тример за отстранување на влакна е стилски дизајниран за елегантни дами и претставува внимателен придружник на Вашата доверба и убавина.

 

Ги отстранува влакната од Вашите усни, брадата и образите ефикасно и безболно и ја прави Вашата кожа мазна и нежна на допир.

 

Овој елегантен тример се состои од 18К позлатена глава, која е хипоалергенична и приспособлива на сите видови на кожа.

 


Вграденото светло кое е составен дел од овој тример овозможува темелно вадење на влакната.

 


Карактеристики:

 

- Ви дава извонреден и мазен изглед.

- Практичниот и пренослив дизајн во вид на кармин, го прави лесен за чување во чанта.

- Доволно е нежен, за да го користите секој ден.

 

 

Спецификации:

 

- Материјал: ABS + нерѓосувачки челик

- Батерија: 1 * AA батерија (не се вклучени)

- Големина на ставки: 7 * 1.8 cm- Тежина: 32g / 1.13oz

- Големина на пакување: 8 * 2.8 * 2.8cm

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на   копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

   - Го плаќате производот во ИСТ износ колку што сте го нарачале на нашата веб сстрана

  


 

 

  

 

  • Прегледи: 13353
  • Код на продукт: 45678
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 649.00 ден.