Професионален грејач за восок

-61% Професионален грејач за восок

Професионален грејач за восок

 

Загрејте ги сите видови на восоци.

 

Сосема нов стилски дизајн за топење на восок и лесен за употреба за домашна употреба.

 

Професионалниот грејач за восок има дополнителен алуминиумски контејнер со капак кој ја спречува контаминацијата со восок.

 

Погоден е за салони за убавина и домашна употреба.

 

Карактеристики:

    - Грејач за брз восок

    - Отпорен пластичен капак

    - Погоден за сите видови на восоци

    - Предвремен механизам за греење за брзо топење на восок

    - Прекинувач за вклучување / исклучување кој е достапен за прилагодување на температурата.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

     - Го плаќате производот во ИСТ износ колку што сте го нарачале на нашата       веб страна  • Прегледи: 10567
  • Код на продукт: 669711
  • Достапност: Достапност
  • 1,899.00 ден.
  • 749.00 ден.