Воздушен кревет за во автомобил

-64% Воздушен кревет за во автомобил

Воздушен кревет за во автомобил со електрична пумпа

 

Ова е совршен производ за патување, за одмарање на Вашите деца додека возите, како и за Вас, после долгите часови на возење.


Овој мулти-функционален воздушен кревет за во автомобил е направен од висококвалитетен материјал и може да се вклопи во Вашиот автомобил.

 

Воздушниот кревет е практичен, издржлив, удобен и може да се користи и како надворешен душек дури и за во вода.

 

Овој кревет е лесно пренослив, отпорен на удари и влага, еколошки производ, лесен за чистење со мала тежина и можност за преклопување.

 

Карактеристики:


- Да не се допира со остри предмети или цигари.

Воздухот во производот може да трае околу 10 часа.

- Можете повторно да го напумпате после 10 часа за удобна употреба со помош на брзата пумпа содржана во кутијата на производот.

·     

   Материјал на душек: поливинил хлорид (ПВЦ)

- Димензии: 135 х 85 х 40 см.

- Максимална издржливост на тежина: 180 кг.

- Електрична пумпа: 12V, 75W


  • Прегледи: 14470
  • Код на продукт: 789444
  • Достапност: Достапност
  • 4,999.00 ден.
  • 1,799.00 ден.