Паметна Bluetooth алка

-63% Паметна Bluetooth алка

Паметна Bluetooth алка

 

Украсете го Вашиот рачен зглоб при секое Ваше фитнес движење секој пат кога ќе излезете за џогирање за да ги следите Вашите срцеви отчукувања.

 

Паметната Bluetooth алка е совршен начин за следење на Вашата активност и здрав напор со точност.

 

Читањата на срцевите стапки се прикажани на елегантен OLED екран.

 

Овој уред постојано ги мери и пресметува калориите Вашите движења, квалитетот на спиење и бројот на чекори.

 

Може да креира најмногу 3 задачи и да Ве потсети со вибрации или приказ.

 

Исто така вибрира кога имате дојдовен повик.

 

Снимајте и анализирајте ги податоците за спиењето за да го знаете квалитетот на спиењето.

 

Пронајдете го часовникот во Вашиот дом кога ќе го изгубите некаде околу Вас.

 

Оперативен Систем:

- Android 4.3, IOS 7.0 или abov

- Верзија за Bluetooth: V4.0BLE

- Екран: 0,42 инч

- Капацитет на батеријата: 70mAH

 

·      Време на подготвеност:

-       Супер долг режим на подготвеност за 300 часа

-        - Водоотпорно ниво: IP67

-        - Сензор за срцева слабост

 

Изработен од пластичен и TPS еластомер и е водоотпорен до длабочина до 30 m.

 

Компатибилен со двата Android и iOS уреди Динамички мониторинг на срцето, педометар, калории и мониторинг на спиење.

 

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 3481
  • Код на продукт: 966478
  • Достапност: Достапност
  • 2,699.00 ден.
  • 999.00 ден.