Пренослив компресор зa пумпање на гуми

-24% Пренослив компресор зa пумпање на гуми

Пренослив компресор зa пумпање на гуми

 

 

Сега брзо и лесно можете да ги напумпате гумите каде и да се наоѓате со лесна употреба на овој практичен и пренослив компресор.

 

Со овој компресор на брз и лесен начин можете да ги наполните гумите, спортски топки, воздушни душеци, базени и многу повеќе.

 

Овој удобен рачен воздушен компресор се напојува со приклучокот на Вашиот автомобил, така што секогаш е подготвен за употреба.

 

Има кабел за напојување кој лесно достигнува до Вашите гуми.

 

Автоматски се запира при притисок што ќе го поставите.


Карактеристики:

-Надувува гуми за неколку минути и е Вашиот спасител на патот.

-Кабел за напојување лесно ги достигнува Вашите гуми.

-Совршен за одмори и надувување на отворено.

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 5970
  • Код на продукт: 058974
  • Достапност: Достапност
  • 2,099.00 ден.
  • 1,599.00 ден.