Самостојнa мултифункционална закачалка

-29% Самостојнa мултифункционална закачалка

Самостојнa мултифункционална закачалка

 


Додадете дополнителен простор за складирање на Вашите аксесоари во Вашиот дом.

 

Ние Ви нудиме иделано решение.

 

Со овој ергономско практичен производ, кој се состои од 10 држачи, Ви овозможуваме да ги закачите Вашите палта, јакни, капи, чанти и марами и да ги одржувате организирани.

 

Индивидуалните прилагодливи држачи кои се составен дел од овој ергономски производ овозможуваат сместување до 10 торби со лесен пристап до било кој од нив.

 

Самостојната закачалка има елегантни и тенки структури и може да се вклопи дури и во помали простори без да зазема многу подна површина.

 

Се одликува со бела и нерѓосувачка завршница со допир на сјај со што ја прави естетски многу привлечна.

 

Оваа уникатна закачалка е изработена од издржлива цевка од нерѓосувачки челик и ABS пластика со димензии: 600 x 600 x (1200-1780) мм со тежина 2,4 кг.

 

 

  Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

  Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

  Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

    


  • Прегледи: 4888
  • Код на продукт: 45666
  • Достапност: Достапност
  • 2,250.00 ден.
  • 1,599.00 ден.