Воден спреј

-29% Воден спреј

Воден спреј 

 

Исчистете  го правот и нечистотијата за неколку секунди.

 

Водениот спреј е специјално дизајниран уред за миење за многу работи. 

 

Сега лесно можете да го измиете правот, нечистотијата и остатоците  со помош на овој повеќенаменски уникатен производ.

 

Водениот спреј е средство кое работи со зголемување на притисокот на водата од чешма без помош на некоја пумпа под висок притисок.

 

Со овој неверојатен производ можете лесно да го претворите секое стандардно црево за вода во алат за чистење под висок притисок.

 

Целокупната употреба на уредот е прилично едноставна и лесна.

 

Вие треба да го поврзете со стандардно црево за вода и прилагодете ја млазницата на спреј за да го измиете автомобилот, велосипедот, терасата, столици и сл.

 

Водениот спреј е направен од најквалитетни материјали од индустриски квалитет кои нудат поголема издржливост, преносливост и завршница.


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


 


  • Прегледи: 81976
  • Код на продукт: 212034
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 999.00 ден.