Воздушна Софа

-29% Воздушна Софа

Воздушна софа веднаш без пумпа

 

 

Овој фантастичен реквизит е воздушен кревет, пренослива софа и душек за на вода во само еден производ

 

Одличен производ за ова лето. Уживајте секаде со популарната Воздушна Софа наменета за надворешни и внатрешни услови, совршена за на плажа или кампување. 

 

Воздушната Софа е многу лесна и тоа ја прави многу погодна за пренесување.


Воздушниот кревет е направен од засилен најлонски материјал.


На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.

 

Кога не е полна со воздух се собира и е малечка и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.

 

За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека Воздушна Софа е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци. 

 

Kарактеристики:

 

 Изработени се од материјал кој не се лизга,и кој не пропушта воздух ниту вода

 Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа

 Повеќе наменски производ (Воздушен душек, пренослива софа и душек на вода во едно)

 Удобни и практични

 Лесни за носење

 Достапна во повеќе бои

 Лесен за чистење со вода и сапун

 Издржливост до 200 kg

 Димензии: 190 x 55 cm


======================================= 

 

Информација:

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 5973
  • Код на продукт: 167845
  • Достапност: Достапност
  • 1,190.00 ден.
  • 850.00 ден.