Безжични WiFi Стерео Слушалки

-23% Безжични WiFi Стерео Слушалки

Безжични WiFi Стерео Слушалки

 

Овие нови, модерни и иновативни Безжични WiFi Стерео Слушалки се најнов модел со ултра висока HD технологија.


Тие се комплетно компатабилни со СИТЕ ВИДОВИ на медијални уреди и тоа :


- iPod (сите видови),

- iPhone (сите видови),

- Компјутери (сите видови),

- Лаптопи (сите видови) и

- сите mp3 плеери,


Претставуваат последен збор на технологијата со тоа што обезбедуваат ЕКСТРА ДЛАБОК УНИКАТЕН БАС и исклучително голем волумен на опсег на звук, со еден збор идеални за активен животен стил !


Нивниот дизајн се карактеризира со ергономска технологија, совршено прилагодена на Вашите уши се со цел да ги замолчат и НЕУТРАЛИЗИРААТ сите странични звуци. 

  

Овие технолошки напредни HD WiFi Бежични слушалки се прилагодуваат според големината на главата а посебно нагласок е НИВНИОТ КВАЛИТЕТ НА ЗВУК со тоа што пријатно влијае при слушањето на музика.

 

Нивниот сет содржи:

· 3.5mm. стандарден стерео приклучок.
Информација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 8776
  • Код на продукт: 367845
  • Достапност: Достапност
  • 1,299.00 ден.
  • 999.00 ден.