Vehicle blackbox DVR – Огледало за автомобил

-23% Vehicle blackbox DVR – Огледало за автомобил

Vehicle blackbox DVR – Огледало за автомобил

 

Екранот со висока прецизност од 4,3 "ќе Ви помогне да ги видите сите детали на видео материјалот, бројките на автомобилот може да се видат јасно - бидејќи снимањето е во Full HD 1080P формат.


DVR - огледалото брзо и сигурно се зацврстува на било кое огледало со помош на специјални прицврстувачи - стеги.


Овој модел ја има потребната функционалност за модерен DVR: вграден G-сензор, сензор за шок + задна камера целосно ќе го заштити Вашиот автомобил од абнормални ситуации.


Дополнителна иновација на овој модел е втората камера за паркирање.


Снимањето може да се одвива истовремено од два камери!


Исто така, задната камера врши функција на "паркирање.


При вклучување на рикверц, сликата на ретровизорот автоматски ја вклучува сликата за заден поглед со линиите за паркирање.


Камерата се поврзува со влезот AV IN кој се наоѓа на панелот за возило Blackbox на DVR.

 

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  

      


  • Прегледи: 11782
  • Код на продукт: 478231
  • Достапност: Достапност
  • 2,599.00 ден.
  • 1,999.00 ден.