Моќна ултра-вакум правосмукалка

-32% Моќна ултра-вакум правосмукалка

Моќна ултра-вакум правосмукалка

 

Моќната ултра-вакум правосмукалка е најдобар придружник за Вашиот автомобил. Се приклучува директно за запалката со што Ви овозможува неверојатно искуство со едноставен процес за чистење без проблеми.


Моќната ултра-вакум правосмукалка ја вшмукува нечистотијата, течностите и др. остатоци.

 

Моторот на правосмукалката е со голема моќност и обезбедува максимални перформанси.


Вградената рачка овозможува лесна преносливост.

 

Има лесна тежина, компактен дизајн за лесен транспорт.

 

Идеална е за автомобили, чамци, кампување, работилници, ентериери за автомобили, шатори за кампување и многу други внатрешни и надворешни намени.

 

Флексибилното црево овозможува да се собере нечистотијата на тешко достапните места.


Спецификации:

Боја: црна и црвена

Материјал: ABS

Големина: 189x230мм

Моќност: 96w


Пакетот вклучува:

1 x правосмукалка со приклучок од 12V

1 x вакуумско цревo

x прилог за четка

1 x додаток за млазницата *** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 5776
  • Код на продукт: 547633
  • Достапност: Достапност
  • 1,899.00 ден.
  • 1,299.00 ден.