Педикир ролер за нежна кожа

-38% Педикир ролер за нежна кожа

Педикир ролер за нега на кожа


Добијте меки и убави нозе без никаков напор по само една употреба.

 

Со нежно отстранување на цврстата кожа ги остава нозете чувствителни и свиленкасто мазни.


Рачката на ролерот содржи
долготрајни микроабразивни честички со фино мелени дијамантски кристали.

 

Ергономски дизајнираната рачка е обликувана за да одговара на раката, што го прави исклучително удобно и пријатно за употреба.

 

Доаѓа со сигурносна карактеристика што го заклучува ролерот ако се примени премногу притисок и спречувајќи било какви повреди.


Информација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 4619
  • Код на продукт: 103654
  • Достапност: Достапност
  • 799.00 ден.
  • 499.00 ден.