Депилатор Hair Remover

-38% Депилатор  Hair Remover

Депилатор Hair Remover

 

 

Депилаторот Hair Remover Ви овозможува да ги отстраните несаканите влакна нежно и удобно.

 

Масажните ролери ја стимулираат и релаксираат Вашата кожа за да го олеснат отстранувањето на влакната со Silk-Epil Epilator.

 

Систем со пинцети се дизајнирани за употреба на пазувите, рацете, лицето и бикини зоната кои нежно ги отстранува влакната во коренот и ја остава кожата мазна.

Депилацијата Ви дава мазна кожа која трае до 4 недели.Спецификации:

Тип на напојување:

·      Напон: 220-240V

·      Електрично напојување, батерија

·      Подобрен систем кој ја намалува болката за време на епилација.

·      Вградена батерија на полнење


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 2763
  • Код на продукт: 175465
  • Достапност: Достапност
  • 1,299.00 ден.
  • 799.00 ден.