Ротирачка метла со тројна четка

-47% Ротирачка метла со тројна четка

 Ротирачка метла со тројна четка

 

Заменете ги валканите и неуредните правосмукалки, со оваа уникатна метла со тројна четка.

 

Со оваа уникатна метла исчистете го секој хаос со леснотија!

 

Таа е совршена за чистење на нечистотија и остатоци од оние тешко достапни места, како што се заливни линии или под Вашите објекти.

 

Тајната лежи во тројната четка која ротира со циклонична акција, помагајќи на метлата да собере сè што се среќава и да ја чува во својата вградена внатрешност.

 

Овој корисен производ има тежина помала од 2 кг. и може да се чува насекаде.

 

Може да чисти на тврди површини како на пример паркет, ламинати и плочки!

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 17575
  • Код на продукт: 456888
  • Достапност: Достапност
  • 1,599.00 ден.
  • 850.00 ден.