МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ (stereo headset bluetooth)

-44% МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ (stereo headset bluetooth)

МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ 


 

Овие Мини безжични слушалки обезбедуваат стерео квалитет на звукот со стабилен пренос на сигналот.

 

Мини безжичната слушалка поседува својство на отстранување на ехото, сузбивање на шумот и емитува стабилен сигнал.

 

Со Мини безжичната слушалка сега ќе можете да уживате во Вашите разговори и во слушањето на музика на Вашиот мобилен телефон посебно додека возите.

 

Усогласувањето на безбедноста за време на возењето и повиците е од најголема важност.


Слушалката обезбедува вистинска удобност на рацете и исклучителна леснотија при користење, така што можете да возите безбедно, да ги чувате во контакт и да ги правите Вашите повици со двете раце на воланот.

 

Мини безжичните слушалки за мобилен телефон се со одличен квалитет. носењето на овие Bluetooth слушалки е пријатно, и имаат смирувачко искуство.

 

Овие слушалки ви гарантираат удобно носење и безбедно возење.  *** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 9771
  • Код на продукт: 034975
  • Достапност: Достапност
  • 799.00 ден.
  • 449.00 ден.