Уникатен стилски паметен часовник (Smart watch)

-24% Уникатен стилски паметен часовник (Smart watch)

Паметен часовник за Вашиот уред

 

Многу лесна и практична варијанта во секое време да видите што се случува со Вашиот телефон, без никаков напор.

 

Тоа е нов Bluetooth паметен часовник, кој е компатибилен со сите Bluetooth V 2.0 v 3.0 и дава можност за постојана врска и следење на смартфони, таблет компјутери (поддржува Android 2.3), исто iPhone 4, 4S, 5, 5S , 6 (+) - 6S (+) -Sаmsung S3, S4, S5 S5

 

Bluetooth верзија:

Bluetooth V3.0 + EDR

Поширока фреквенција: 2.4GHz

Поддршка на јазик: англиски

 

 

Карактеристики:

·      калкулатор

·      календар

·      педометар

·      земајќи ја камерата на телефонот од часовникот

·      бирање и примање повици од часовникот

·      разговор директно од часовникот

·      репродукција на музика преку Bluetooth id

 

Моќност: Вградена 230mAh батерија на полнење

 

Го синхронизира именикот / SMS / историја (само за Android телефон), педометар, Аларм известување, (клучува Wechat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype и др)

 

Можете далечински да ја контролирате камерата од паметен часовник (само на телефони со Android)

 

Доаѓа заедно со USB кабел.

Тежина на производот 44 грама.Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

    
  • Прегледи: 7931
  • Код на продукт: 468257
  • Достапност: Достапност
  • 2,099.00 ден.
  • 1,599.00 ден.