Прецизни професионални одвртувачи (Versatile Screwdrivers set)

-44% Прецизни професионални одвртувачи (Versatile Screwdrivers set)

Прецизни професионални одвртувачи

 

Одлични прецизни одвртувачи за секојдневна употреба.

 

Комплетот од прецизни одвртувачи е изработен од професионален челик за алат и природна пластика отпорена на абење.

 

Прецизните одвртувачи Ви овозможуваат лесно и без оштетување да го отворите капакот на мобилните телефони.

 

Имаат анти-лизгачка рачка за удобно работење

со магнетни врвови, компактен и лесен дизајн.

 

Идеален за зачувување и одржување на прецизна работа и оптика, за мобилен телефон, PDA, PC и др.

 

Карактеристики:

Материјал: Метал, Пластика

Големина: 19cm * 12cm * 2cm

 

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 6522
  • Код на продукт: 211017
  • Достапност: Достапност
  • 899.00 ден.
  • 499.00 ден.