3 Димензионална туш завеса

-30% 3 Димензионална туш завеса

3 Димензионална туш завеса

 

Ја заштитува Вашата приватност, но исто така служи како модна декорација за Вашиот тоалет.

 

Се карактеризира со специфично уникатен дизајн со 3D димензија со што прави Вашето туширање и престој во Вашиот тоалет да биде пропратен со невообичаен стилски декор.


Оваа туш завеса е направена со 100% висококвалитетен материјал од полиестерски ткаенини, не-токсичен, без исчезнување на бојата и има одлична флексибилност и издржливост при употреба.

 

Оваа 3D туш завеса има водоотпорна функција која е отпорна на блескавост, отпорна на дамки, погодна за Вашиот дом и нема потреба да се грижите од прскање на водата насекаде.

 

Исто така има и други предности, како што се практични водоотпорни функции и мувла.


Ја има во портокалова и лила боја.


Димензии: 180cm x 180cm


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 

             


  • Прегледи: 21910
  • Код на продукт: 014586
  • Достапност: Достапност
  • 499.00 ден.
  • 349.00 ден.