Магнетен држач за Вашите мобилни телефони

-50% Магнетен држач за Вашите мобилни телефони

Магнетен универзален држач за мобилен телефон

 

 

Претставува моќен УНИВЕРЗАЛЕН магнетен држач за Вашите телефони со ергономски дизајн за во Вашиот автомобил.

 

Со овој УНИВЕРЗАЛЕН магнетен држач можете да го држите Вашиот мобилен телефон на дофат.

 

Овој држач го држи Вашиот мобилен телефон во совршена положба за време на разговор при возење во Вашиот автомобил.

 

УНИВЕРЗАЛНИОТ магнетен држач се состои од држач за магнетна вентилација и две универзални плочи и може да работи со тешки и големи мобилни телефони.

 

 

Исклучително е лесно да се инсталира во Вашиот автомобил:

 

·      Притиснете ја основата за монтирање во отворот за воздух.

·      Прицврстете ја металната плоча за монтирање на задната страна од вашиот телефон.

·      Засилениот магнет на држачот го држи телефонот безбедно на своето место, дури и за време на агресивно возење.

 *** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 
  • Прегледи: 40440
  • Код на продукт: 130616
  • Достапност: Достапност
  • 599.00 ден.
  • 299.00 ден.