12.000 mah пренослив Hi-Speed моќен полнач

-40% 12.000 mah пренослив Hi-Speed моќен полнач

12.000 mah пренослив Hi-Speed ​​моќен полнач
Наполнете го Вашиот мобилен телефон и сите други USB-компатибилни уреди кога сте во движење или надвор од дома.

Има вградено индикаторно светло кое го покажува напредокот на полнењето.
Овој полнач е со сосема нов и висок квалитет и е со компактен, пренослив и модерен дизајн.
 
Тој претставува идеален партнер за Вашето патување и е многу практичен за носење.
 
Благодарение на овој дизајн на овој моќен полнач, лесно се вклопува во внатрешноста на ранци, чанти и багаж, што го прави сигурен придружник за патување.
 
Компатибилен е за следниве уреди: ipad, iphone, ipod, NOKIA, HTC, Samsung, Motorola, Sony PS3, таблет, лап топ компјутери и други електронски уреди.
 
Карактеристики:
 
·       Капацитет на батеријата: 12.000 mAh
·       Влезен напон: DC 5V / 1.5A
·       Излезен напон: DC 5V
·       Димензии: 10.79 x 6.98 x 0.762 cm  
·       Тежина на производот: 113 gr.
 
Информација: 
*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***
*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***
*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 37296
  • Код на продукт: 10520
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 599.00 ден.