Керамичка Четка за коса

-50% Керамичка Четка за коса

Керамичка Четка за коса

 

Сега можете поедноставно, полесно и побрзо да се грижите за Вашата коса.

Во споредба со традиционалнaта четка за коса, овој производ има огромни предности.

Сега можете многу лесно да ја исправате Вашата коса со само едно повлекување и притискање од двете страни.

Керамичката Четка за коса нема да и наштети на Вашата коса.


Оваа четка за коса многу брзо ја апсорбира влагата од Вашата

коса и е многу безбедна и практична.


При користење на овој производ, ќе имате помала загуба на влажноста од косата во процесот на чешлање.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

      • Прегледи: 4909
  • Код на продукт: 030382
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 999.00 ден.