MP3 Bluetooth плеер со FM модулатор за автомобил (8-во-1)

-33% MP3 Bluetooth плеер со FM модулатор за автомобил (8-во-1)

MP3 Bluetooth плеер со FM модулатор за автомобил (8-во-1) * ЦРНА целосна боја

* Верзија: 3.0 Bluetooth

* Bluetooth Растојание: 8-10 метри

* Полнач за автомобил Влез: 12 ~ 24V

* Полнач за автомобил Излез: 5V

* Амб. Темп. : 15 ~ 60 степени

* USB слот

 • Aux Слот
 • Micro SD картичка
 • ФМ Трансмитер
 • 87.5-108 ФМ
 • Гласовно известување
 • Поддржува ТФ
 • Поддржува слушалки за глава
 • Поддржува звучници


Информација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 • Прегледи: 8731
 • Код на продукт: 34365
 • Достапност: Достапност
 • 899.00 ден.
 • 599.00 ден.