Мидер California Beauty

-67% Мидер California Beauty

Мидер CALIFORNIA BEAUTY - Slim Fit

 

Ви овозможува да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, хеланки и тенки фустани. Никој нема да ја знае Вашата тајна додека вие уживате со елегантен, нов и потенок лик !

 

Карактеристики:

 

● Ви дава секси облини (часовник фигура) ВЕДНАШ.

● Изненадете ги пријателите, семејството, дечкото или Вашиот маж со тоа што ќе Ве погледнат неколку сантиметри помали и потенки ВЕДНАШ.

● Тоа е посебно дизајниран за да скрие испапчени дело ви од телот со што ќе изгледате тесни и стегнати.

● Ви дава мазен, уреден и трим изглед до над колената.

● Ќе се чувствувате удобно, никој нема да знае дали го носете.

● Се намалува притисокот за вежбање и диета, но сепак препорачуваме да тренирате заради здрав начин на живот.

● Удобен со 20% спандекс и 80% најлон материјал.

 

Големини: на половина (КМ)

 

S: 71-86 cm

М: 78-92 cm

L: 83-101 cm

XL: 89-110 cm

XXL: 103-124 см

XXXL: 148-158 см

 

 

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

   • Прегледи: 81584
  • Код на продукт: 21443
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 499.00 ден.