ДВОГЛЕД COBRA 750 (We bring the whole world in your eyes)

-60% ДВОГЛЕД COBRA 750 (We bring the whole world in your eyes)

Високо квалитетен ДВОГЛЕД COBRA 750

 

Кобра двоглед

Идеален за лов

Добра слика

Многу е лесен

Во црно пакување и црна боја

Со вграден компас 7 x 50 мм

Радиус на гледање од 142 м / 1000 m

Доаѓа со безбедно пакување

 

Тип на материјалПриродна гума

Радио контрола на соодветноста на отворено

Тежина 662 gr.

Производ Димензии 17 x 4 x 18 cm*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

**Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 62884
  • Код на продукт: 9326
  • Достапност: Достапност
  • 2,500.00 ден.
  • 999.00 ден.